Trefpunt 55+

Zwevezele

Sport en ontspanning

Kaartersclub

Hieronder de uitslag van de 24e OKRA kaarting op 12-6-2019 met 60 kaarters.

Behaalden 3 punten: Caen Rosa, Defour Daniel, Depoortere Marie Louise, Ide Kristien, Maertens Hubert, Popelier Eric, Tanghe Jules, Van Der Straeten Willy.
Behaalden 2 punten: Buyse Norbert, Callewaert Noël, De Clerck Simonne, Deblaere Bernice, Decock Willy, Depypere Ilda, Derpoorter Ronald, Dufour Frans, Hongerloot Rita, Huvaere Daniel, Keirsebilck Roland, Lapere Gilberta, Plovie Freddy, Struyve Daniel, Van Isacker Etienne, Vancauwenberghe Noël, Vandaele Agnes, Vandemoortele Noël, Vanderplancke José, Vankeirsbilck Adriaan, Verkest Jan, Zutterman Etienne.
Behaalden 1 punt: Alliët Arsene, Boussauw Daniel, Clinckemaillie Margriet, De Clerck Magda, Demeyere Herman, Denolf Julienne, Deschepper Patrick, Durie Margriet, Eeckhout Raf, Ketels Herna, Maelfait André, Maes Jeannette, Ovyn Solange, Pattyn Nelly, Van Bruaene Christiane, Vanderplancke Marcel, Vandierendonck Albert, Vandierendonck Gabriel, Vannevel André, Vannieuwenborgh Rudy, Vantornout Marnix, Verduyn Nicole, Verheyen Johny.

VOLGENDE KAARTING: 19-06-2019      

Klik hier voor de kampioenen door de jaren, dit vanaf 1970

Huidig klassement op 12-06-2019                   Klik hier  voor de eindklassementen van vorige jaren 

Aantal punten Aantal beurten
Deschepper Patrick,  44 23
Decock Willy,  43 23
Eeckhout Raf,  43 23
Defour Daniel,  43 24
Dejonckheere Roland,  42 21
Struyve Daniel,  41 22
Pattyn Nelly,  41 24
Vandewiele Freddy,  40 22
Plovie Freddy,  40 23
Deblauwe Rik,  38 23
Maelfait André,  37 21
Vannevel André,  37 23
Tanghe Jules,  36 21
Ketels Herna,  36 22
Tanghe Roger,  36 23
Popelier Eric,  35 20
De Clerck Simonne,  35 22
Zutterman Etienne,  35 22
Vandemoortele Noël,  34 22
  Aantal punten Aantal beurten
Delbaere Nathalie,  34 23
Vanderplancke Marcel,  34 23
Depoortere Marie Louise,  33 19
Callewaert Noël,  33 21
Buyse Norbert,  33 22
Ketels Henriette,  33 22
Vandierendonck Albert,  33 22
Maertens Hubert,  32 21
Stragier Anita,  32 21
Vannieuwenborgh Rudy,  32 22
Vantornout Marnix,  31 19
Demeyere Herman,  31 21
De Geldere Odette,  31 22
Maes Jeannette,  31 22
Vanderplancke José,  31 22
Ovyn Solange,  31 23
Van Der Straeten Willy,  30 17
Lapere Gilberta,  30 20
Verheyen Johny,  30 20

Aantal punten Aantal beurten
Caen Rosa,  30 22
Delameilleure Rafaël,  30 22
Derpoorter Ronald,  30 22
Huvaere Daniel,  30 22
Boussauw Daniel,  30 23
Durie Margriet,  30 24
Sabbe Roger,  29 17
De Clerck Magda,  29 20
De Muynck Rosa,  29 20
Verkest Jan,  29 20
Cogghe Georgette,  29 21
Vandierendonck Gabriel,  29 22
Vankeirsbilck Adriaan,  28 16
Ide Kristien,  28 22
Blieck Rita,  28 23
Mouffaert Gerda,  27 17
Deblaere Bernice,  27 19
Deriemaeker Cecile,  27 21
Struyve Urbain,  27 21
Aantal punten Aantal beurten
Van Isacker Etienne,  27 21
Vandaele Agnes,  26 17
Danneels Frans,  26 19
Alliët Arsene,  25 15
Verduyn Nicole,  25 19
Depypere Ilda,  25 22
Keirsebilck Roland,  24 13
Bossuyt Ethel,  24 15
Wallays Roza,  24 18
Verduyn Rosa,  24 20
Clinckemaillie Margriet,  23 16
Hongerloot Rita,  22 19
Claeys Ingrid,  22 20
Vancauwenberghe Noël,  21 12
Van Bruaene Christiane,  21 19
Dufour Frans,  20 19
Vande Vijvere André,  18 10
De Buck Ronny,  15 10
Pattijn Maria,  11 10
Denolf Julienne,  9 9


Agenda OKRA Kaarters   2018-2019
om 14:00u in de Polyvalente zaal, sporthal "De Zwaluw"
24 okt 18 06 feb 19 15 mei 19
07 nov 18 13 feb 19 29 mei 19
14 nov 18 20 feb 19 05 jun 19
21 nov 18 06 mrt 19 12 jun 19 inhaling
05 dec 18 13 mrt 19 19 jun 19
19 dec 18 20 mrt 19 inhaling 26 jun 19
09 jan 19 inhaling 27 mrt 19 04 sep 19
16 jan 19 03 apr 19 11 sep 19
23 jan 19 10 apr 19 02 okt 19 kampioenviering
30 jan 19 08 mei 19 09 okt 19 vrije kaarting
23 okt 19  start 2020-2021




Agenda OKRA dansers 2018-2019      om 18.30u CC De Wissel
5/sep/18  
12/sep/18 9/jan/19 3/apr/19
19/sep/18 16/jan/19 24/apr/19
26/sep/18 feest 20 jaar 23/jan/19 8/mei/19
17/okt/18 30/jan/19 15/mei/19 sporthal
24/okt/18 sporthal 6/feb/19 sporthal 22/mei/19 dansinstuif
7/nov/18 13/feb/19 29/mei/19
14/nov/18 20/feb/19 5/jun/19
21/nov/18 sporthal 13/mrt/19 12/jun/19
28/nov/18 20/mrt/19 19/jun/19
5/dec/18 27/mrt/19 26/jun/19 sporthal
19/dec/18



   Agenda fietsers 2019  om 14.oo u aan de Oude Wissel te Zwevezele



di. 26/mrt di. 16/jul  daguitstap
di. 9/apr pannenkoeken di. 30/jul  
di. 23/apr di. 13/aug
di. 7/mei fietshappening di. 27/aug  daguitstap
di. 21/mei di. 10/sep  
di. 4/jun di. 17/sep  
di. 18/jun di. 1/okt  
di. 25/jun toeren i/d Moeren di. 15/okt  
di. 2/jul
di. 29/okt  




OKRA Zwevezele wandelaars (+stempelkaart ) 2019

22 jan. Meulebeke OC. De Vondel
7 febr. Dadizele PC. De Ommeganck
12 febr. Wielsbeke OC. Hernieuwenburg
19 maart Oeselgem Leieheem
23 april Ooigem OC Leieland
26 apr. Ruddervoorde Ridderfort
15 okt. Ruiselede Zaal Sport en Spel
12 nov. Aarsele JOC. Schoolstraat 1
25 nov. Lichtervelde De Schouw
10 dec. Wingene Paroch. centrum




WANDELKALENDER 2019

JANUARI

22/01   trefpunt Gits                 Sporthal Hembyze, Stationstraat 4, Gits
22/01   trefpunt Meulebeke       OC Vondel, Karel van Manderstraat 26,   Meulebeke 

 FEBRUARl 

01/02   regio Brugge                Poëziewandeling (10 uur)   Meersenhuis, Oostmeers 3, Brugge
07/02  trefpunt Dadizele           PC Den Ommeganck, Ridder Janlaan 3, Dadizele
12/02  trefpunt Wielsbeke         OC Hernieuwenburg, Rijksweg 314, Wielsbeke
14/02  trefpunt Oedelem           PC, Tinhoutstraat 91, Oedelem - Oostveld

MAART 

01/03   trefpunt Sint-Lodewijk    Buurthuis, Pladijsstraat 278, Sint-Lodewijk
14/03   trefpunt Dadizele           DAGWANDELTOCHT (10 uur) Kerk van Beselare
18/03   trefpunt Ardooie            Albertzaal, Koning Albertstraat 6, Ardooie
19/03   trefpunt Oeselgem         Zaal Leieheem, Rosalie ’t Feltplein, Oeselgem
29/03   trefpunt Sijsele              De Kring, Dorpstraat 128, Sijsele

APRIL

23/04   trefpunt Ooigem            OC Leieland, Guido Gezellestraat 57B, Ooigem
25/04   trefpunt Hooglede         Zaal Centrum, Kerkstraat 17, Hooglede
26/04   trefpunt Ruddervoorde   Riderfort, Sportstraat 2 in, Ruddervoorde
29/04   trefpunt Deerlijk            OC d’Iefte, Hoogstraat 122, Deerlijk

MEI

06/05   trefpunt Oostnieuwkerke   Kantine voetbalveld SK Oostnieuwkerke Cockstraat 24
13/05   trefpunt Sint-Denijs       OC Ter Streye, Rode Wilgenstraat 6, St-Denijs
16/05   trefpunt Oostkamp        De Raat, Schooldreef 5, Oostkamp
20/05   trefpunt Ledegem         CC De Samenkomst Sint-Eloois-Winkelstraat 84, Ledegem
20/05   trefpunt Waregem         DAGWANDELTOCHT (10 uur) NMBS-station Anzegem

JUNI

11/06   trefpunt Avelgem          GC Spikkerelle, Scheldelaan 6, Avelgem  
17/06   trefpunt Kuurne             Hoeve Vandewalle, Sportpark   Boomgaardstraat, Kuurne
 





JULI

03/07   trefpunt Knokke             DAGWANDELTOCHT (10 uur) NMBS-station Knokke
04/07   trefpunt Menen              St-Janskerk G. Gezellelaan – K. Cardijnlaan, Menen
08/07   trefpunt Waregem         PC Kamiano (De Jager) Gentse Heirweg 10, Waregem
10/07   trefpunt Rumbeke         PC De Regenboog Sint-Eloois-Winkelstraat 59, Oekene
12/07   trefpunt Bellegem          OC De Wervel, Processiestraat 6, Bellegem

 AUGUSTUS

01/08   trefpunt Moorslede         GC Den Bunder, Iepersestraat 52B, Moorslede
26/08   trefpunt Lendelede         GC Den Tap, Pastoor de Beirstraat 1, Lendelede
28/08   trefpunt Assebroek OLV   WANDELHAPPENING   De Patria, Kerklaan 37, Assebroek
              

SEPTEMBER

02/09   trefpunt Gullegem        OC De Cerf, Kerkstraat 1, Gullegem
06/09   trefpunt Beveren          PC, Izegemseaardeweg 26, Beveren
17/09   trefpunt Oostrozebeke  Gemeenschapszaal Tjuf, Tieltsteenweg 8, Oostrozebeke
19/09   trefpunt Moen              OC Den Tap, Stationsstraat 2 , Moen i.s.m. Sint-Denijs
26/09   trefpunt Lissewege       Jacob Reyvaertheem W. Romboudtstraat 17, Lissewege

OKTOBER

03/10   trefpunt Beitem             Centrum De Schakel Meensesteenweg 717, Roeselare
10/10   trefpunt Uitkerke           De Kerkewegel, Ruitersstraat 5, Uitkerke
15/10   trefpunt Ruiselede         zaal sport en spel (naast sporthal)Tieltstraat 46a, Ruiselede
17/10   trefpunt Zwevegem       PC Knokke, Maria Bernardastraat 29, Zwevegem

NOVEMBER

07/11 trefpunt Moorsele           Sporthal, Secretaris Vanmarckelaan, Moorsele
12/11 trefpunt Aarsele             JOC, Schoolstraat 1, Aarsele
13/11 trefpunt Sint-Kruis           Male ’t Couvent Kan. Decoeneplein 1, Sint-Kruis Male
25/11 trefpunt Lichtervelde        OC De Schouw Tweelindenstraat, Lichtervelde 

DECEMBER

06/12 trefpunt Aartrijke            Jonkhove, Aartrijksestraat 9, Aartrijke
10/12 trefpunt Wingene            PC, Oude Bruggestraat 7, Wingene