Trefpunt 55+

Zwevezele

Kaartersclub


Hieronder de uitslag van de 6e OKRA kaarting 2023 op 01-02-2023 met 48 kaarters.
 
Behaalden 3 punten: Claeys Ingrid, Danneels Frans, De Clerck Magda, Osaer Fernand, Pattyn Nelly, Plovie Freddy, Verheyen Johny.
Behaalden 2 punten: Bossuyt Ethel, Boussauw Daniel, De Geldere Odette, Decock Willy, Defour Daniel, Dejonckheere Roland, Derpoorter Ronald, Deschepper Patrick, Lapere Gilberta, Maertens Hubert, Popelier Eric, Struyve Urbain, Vanderplancke Marcel, Vandewiele Freddy, Warnez Eric.
Behaalden 1 punt: Deblauwe Rik, Delbaere Nathalie, Depoortere Marie Louise, Desender Rita, Eeckhout Raf, Hongerloot Rita, Ide Kristien, Ide Yvan, Ketels Henriette, Lambrecht Marnic, Maelfait André, Mouffaert Gerda, Spriet Daniël, Van Bruaene Christiane, Van Der Straeten Willy, Van Neste Werner, Vandemoortele Jerry, Vandemoortele Noël, Vandewoestyne Roos, Vannevel André, Vantornout Marnix.


          VOLGENDE KAARTING 08-02-2023             

Klik hier voor de kampioenen door de jaren, dit vanaf 1970

 klassement op 01-02-2023      Klik hier  voor de eindklassementen van vorige jaren 


Aantal punten Aantal beurten
Plovie Freddy,  13 5
Boussauw Daniel,  13 6
Pattyn Nelly,  13 6
Van Der Straeten Willy,  13 6
Danneels Frans,  12 6
Verheyen Johny,  12 6
Claeys Ingrid,  11 5
Dejonckheere Roland,  11 6
Lapere Gilberta,  11 6
Maelfait André,  10 5
Vannevel André,  10 5
Warnez Eric,  10 5
Struyve Urbain,  10 6
Vanderplancke Marcel,  10 6
Decock Willy,  9 5
  Aantal punten Aantal beurten
Vandewiele Freddy,  9 5
Bossuyt Ethel,  9 6
Defour Daniel,  9 6
Zutterman Etienne,  8 4
Callebaut Eddy,  8 5
De Clerck Magda,  8 5
Deblauwe Rik,  8 5
Osaer Fernand,  8 5
Derpoorter Ronald,  8 6
Eeckhout Raf,  8 6
Ide Yvan,  8 6
Ketels Henriette,  8 6
Maertens Hubert,  8 6
Mouffaert Gerda,  8 6
Vandewoestyne Roos,  8 6

Aantal punten Aantal beurten
Delbaere Nathalie,  7 5
Popelier Eric,  7 5
Van Neste Werner,  7 5
Vantornout Marnix,  7 5
Hongerloot Rita,  7 6
Van Bruaene Christiane,  7 6
Vandemoortele Noël,  7 6
Vannieuwenborgh Rudy,  7 6
Blieck Rita,  6 4
Buyse Norbert,  6 4
Deschepper Patrick,  6 5
Desender Rita,  6 6
Vervaele Diana,  6 6
Depoortere Marie Louise,  5 3
Vandemoortele Jerry,  5 4
Aantal punten Aantal beurten
Lambrecht Marnic,  5 5
Deblaere Bernice,  5 6
Ide Kristien,  4 3
Spriet Daniël,  4 3
De Geldere Odette,  4 4
Durie Margriet,  4 5
Depypere Ilda,  4 6
Vandaele Agnes,  1 1
Huvaere Daniel,  1 3
Caen Rosa,  0 0
Callewaert Noël,  0 0
Demeyere Herman,  0 0
Maes Jeannette,  0 0




Agenda OKRA Kaarters   2023
14 dec 22   15 mrt 23   21 jun 23
04 jan 23   22 mrt 23   06 sep 23
11 jan 23   29 mrt 23   20 sep 23
18 jan 23   19 apr 23   04 okt 23 inhaling
25 jan 23   26 apr 23   11 okt 23
01 feb 23   03 mei 23   inhaling 18 okt 23
08 feb 23 inhaling 24 mei 23 25 okt 23  
15 feb 23   31 mei 23
08 nov 23
01 mrt 23 07 jun 23  
08 mrt 23   14 jun 23   22 nov 23 kampioen 23
   










Agenda OKRA dansers  2022-23
   
07 sep 22     29 mrt 23
14 sep 22   14 dec 22   19 apr 23
21 sep 22   04 jan 23   26 apr 23
28 sep 22 dansfeest 11 jan 23   03 mei 23
05 okt 22   18 jan 23   10 mei 23
12 okt 22   25 jan 23   17 mei 23 dansinstuif
19 okt 22   01 feb 23   24 mei 23
26 okt 22   08 feb 23   31 mei 23
09 nov 22   01 mrt 23   07 jun 23
16 nov 22   08 mrt 23   14 jun 23
23 nov 22   15 mrt 23   21 jun 23
07 dec 22 22 mrt 23 28 jun 23 Zwaluw








   Agenda OKRA fietsers 2023  om 14.oo u aan de Wissel 



di. 04-apr pannenkoeken di. 01-aug
di. 11-apr di. 08-aug
di. 25-apr di. 22-aug
di. 09-mei
di. 05 sep
di. 23-mei di. 19-sep
di. 06-juni di. 03-okt
di. 20-juni toeren in de Moeren di. 17-okt pannenkoeken


di. 24-okt afsluit fietsjaar
----- ---------- ---speciale--- fietsdagen ----- ---------- -------------
di. 18-apr
di.  13-jun  
di. 16-mei
di. 25-juli
di. 29-aug. fietstocht naar Zeeland









STREEKPUNTEN (REGIO) WANDELINGEN 

Klik hier voor de Provinciale SPORT & CULTUUR brochure 2023


FEBRUARI

9 februari
DADIZELE GC Den Ommeganck, Ridder Janlaan 3
Henriette Vanryckeghem, 0473 86 17 43, h.vanryckeghem@skynet.be

21 februari
OOIGEM OC Leieland, Guido Gezellestraat 55
Jean-Marie De Coninck, 0496 02 38 99, jean-marie.de.coninck@hotmail.com

23 februari 
BRUGGE CENTRUM Romerozaal, Venkelstraat 6
brugge@okra.be 

24 februari SINT-LODEWIJK Buurthuis, Pladijsstraat 278
Paul Demeyere, 0474 35 11 08, paul.demeyere@gmail.com 

MAART

13 maart 
ARDOOIE Albertzaal, Koning Albertstraat 6
Descheemaker Erik Vandenberghe Rosa, 051 74 63 45, eric.descheemacker@telenet.be

15 maart
MEULEBEKE De Miere, Kapellestraat 117, 8760 Meulebeke
Eric Neirinck, 0468 54 08 31, eric.neirinck@outlook.be

21 maart
IEPER OLV Familiekring, Crescendostraat 19,
 Jean-Luc Wydhooge, 057 20 58 85, jean.luc.wydhooge@telenet.be

21 maart
WAARDAMME Zaal Wara, Beekstraat 2,
Waardamme Poëziewandeling
Tijdens deze poëtische wandeling word je op verschillende plaatsen getrakteerd met een mooi gedicht rond het thema natuur.
Meer info en inschrijvingen: brugge@okra.be

APRIL

 12 april
GITS Hoeve Ter Kerst, Ter Kerst 1
 Ludo Chys, 0474 90 05 25, ludo.chys@gmail.com

17 april OOSTROZEBEKE OC Mandelroos, Gemeenteplein 11
Dirk De Keyzer, 056 66 67 46 of 0478 47 34 42 

 21 april RUDDERVOORDE Ridefort, Sportstraat 2
brugge@okra.be 

24 april DEERLIJK D’Iefte, Hoogstraat 122 Eric Bossuyt,
0494 67 66 25, eric.jeanette@skynet.be 

MEI

3 mei OEKENE PC De Regenboog, St.Elooiswinkelsestraat 59
Gilbert Laruywe, 051 21 06 27, gilbert.laruywe@outlook.com

8 mei SINT-DENIJS OC Ter Streye, Rodewilgenstraat 6
Marc Vandendriessche, marcvandendriessche740@gmail.com

9 mei EGEM (PITTEM) CC Buurthuis, Marelstraat Georges De Bels,
051 46 73 19, georgesdebels@hotmail.com

15 mei HEULE WATERMOLEN OC Molenheem, Izegemstraat 205
Machteld Van der Schueren, 0475 74 22 21, machteld.vds@hotmail.com

16 mei ZEDELGEM DORP LDC De Braambeier, Loppemsestraat 14a,
brugge@okra.be

JUNI

13 juni AVELGEM CC Spikkerelle, Scheldelaan 6
Daniël Deman, 056 64 93 05, okra.avelgem@telenet.be

13 juni LOPPEM Parochiaal centrum, Ieperweg 2
brugge@okra.be

19 juni KUURNE Hoeve Vandewalle, Boomgaardstraat 168
Magda Dussart, magda.dussart@skynet.be

JULI 14 juli BELLEGEM OC De Wervel, Processiestraat 6
Géry Haentjens, gery.haentjens@telenet.be, Antoon Messiaen, antoon.messiaen@telenet.be 

AUGUSTUS 

28 augustus LENDELEDE GC Den Tap, Pastoor De Beirstraat 1
Marcel Verheye, marcelverheye@hotmail.com, 0498 56 96 12 

 SEPTEMBER

 4 september GULLEGEM OC De Cerf, Kerkstraat 1
Philippe Favere, 056 35 32 57, favere.ph@gmail.com Eddie Verfaillie, 0473 82 32 54, eddie.verfaillie@telenet.be

12 september AARSELE (TIELT) OC Aarsele, Schoolstraat 1
Nelly Van den Heede, 0494 66 61 36, nellyvandenheede@gmail.com

12 september WAREGEM OC De Bilkhage, Lavendellaan 31
Marc Neirynck, 0479 68 99 26, neirynck_dejager@hotmail.com 

21 september MOEN OC Den Tap, Stationsstraat 2
Marc Vandendriessche, marcvandendriessche740@gmail.com 

28 september UITKERKE OC De Kerkewegel, Ruiterstraat 5
brugge@okra.be 

OKTOBER 

12 oktober ZWEVEGEM Theatercentrum, Otegemstraat 18a
Guido Demets, 0471 76 42 47, guido.demets@gmail.com 

16 oktober ZWEVEZELE CC De Wissel, Tramstraat 8
Roger Dewindt, 0472 25 41 57, okra.zwevezele@skynet.be 

27 oktober BEERNEM Locatie nog te bepalen brugge@okra.be 

NOVEMBER 

9 november MOORSELE Sporthal Arena,
Secr. Van Marckelaan 38a Bernard Malfait, 056 41 97 81, bernard.malfait@telenet.be 

17 november OEDELEM PC St.-Petrus Oostveld, Tinhoutstraat 57
brugge@okra.be 

20 november LICHTERVELDE OC De Schouw, Statiestraat 113,
(parking via Tweelindenstraat) Herman Neirynck, 051 72 36 46, herman@dj3.be Willy Lust, 051 72 35 68 

DECEMBER

geen wandelingen in december


terug naar boven