Trefpunt 55+

Zwevezele

Sport en ontspanning

Kaartersclub

Hieronder de uitslag van de 2e OKRA kaarting op 13-11-2019 met 64 kaarters.

Behaalden 3 punten: Dejonckheere Roland, Huvaere Daniel, Lapere Gilberta, Maelfait André, Pattyn Nelly, Stragier Anita, Vandewoestyne Roos, Vandierendonck Albert, Verduyn Nicole, Verheyen Johny.
Behaalden 2 punten: Blieck Rita, De Clerck Simonne, Defour Daniel, Delbaere Nathalie, Depoortere Marie Louise, Depypere Ilda, Deriemaeker Cecile, Deschepper Patrick, Hongerloot Rita, Ide Kristien, Ketels Henriette, Maertens Hubert, Ovyn Solange, Plovie Freddy, Vandewiele Freddy, Vandierendonck Gabriel, Vankeirsbilck Adriaan, Vantornout Marnix.
Behaalden 1 punt: Alliët Arsene, Bossuyt Ethel, Boussauw Daniel, Buyse Norbert, Caen Rosa, Callewaert Noël, Claeys Ingrid, Cogghe Georgette, Danneels Frans, De Clerck Magda, Deblaere Bernice, Decock Willy, Demeyere Herman, Durie Margriet, Eeckhout Raf, Ide Yvan, Keirsebilck Roland, Ketels Herna, Struyve Urbain, Tanghe Jules, Tanghe Roger, Van Der Straeten Willy, Van Isacker Etienne, Vandaele Agnes, Vandemoortele Noël, Vanderplancke José, Vannevel André, Vannieuwenborgh Rudy, Verkest Jan.

VOLGENDE KAARTING: 20-11-2019      

Klik hier voor de kampioenen door de jaren, dit vanaf 1970

Huidig klassement op 13-11-2019                   Klik hier  voor de eindklassementen van vorige jaren 

Aantal punten Aantal beurten
De Clerck Simonne,  5 2
Dejonckheere Roland,  5 2
Huvaere Daniel,  5 2
Stragier Anita,  5 2
Vandewoestyne Roos,  5 2
Vantornout Marnix,  5 2
Verduyn Nicole,  5 2
Blieck Rita,  4 2
Caen Rosa,  4 2
Callewaert Noël,  4 2
Cogghe Georgette,  4 2
Delbaere Nathalie,  4 2
Deriemaeker Cecile,  4 2
Ide Kristien,  4 2
Maertens Hubert,  4 2
Vanderplancke José,  4 2
Vandierendonck Albert,  4 2
Vandierendonck Gabriel,  4 2
Vannevel André,  4 2
  Aantal punten Aantal beurten
Verheyen Johny,  4 2
Lapere Gilberta,  3 1
Bossuyt Ethel,  3 2
De Clerck Magda,  3 2
Defour Daniel,  3 2
Depoortere Marie Louise,  3 2
Depypere Ilda,  3 2
Deschepper Patrick,  3 2
Dufour Frans,  3 2
Eeckhout Raf,  3 2
Hongerloot Rita,  3 2
Ketels Henriette,  3 2
Ketels Herna,  3 2
Maelfait André,  3 2
Ovyn Solange,  3 2
Pattyn Nelly,  3 2
Tanghe Jules,  3 2
Van Der Straeten Willy,  3 2
Van Isacker Etienne,  3 2

Aantal punten Aantal beurten
Vandewiele Freddy,  3 2
Vankeirsbilck Adriaan,  3 2
Verduyn Rosa,  3 2
Verkest Jan,  3 2
De Muynck Rosa,  2 1
Zutterman Etienne,  2 1
Boussauw Daniel,  2 2
Buyse Norbert,  2 2
Claeys Ingrid,  2 2
Deblaere Bernice,  2 2
Decock Willy,  2 2
Demeyere Herman,  2 2
Ide Yvan,  2 2
Plovie Freddy,  2 2
Tanghe Roger,  2 2
Vandaele Agnes,  2 2
Vandemoortele Noël,  2 2
Vannieuwenborgh Rudy,  2 2
Alliët Arsene,  1 1
Aantal punten Aantal beurten
Danneels Frans,  1 1
Denolf Julienne,  1 1
Derpoorter Ronald,  1 1
Keirsebilck Roland,  1 1
De Geldere Odette,  1 2
Deblauwe Rik,  1 2
Durie Margriet,  1 2
Struyve Urbain,  1 2
Vanderplancke Marcel,  1 2
Clinckemaillie Margriet,  0 0
Deprez Luc,  0 0
Mouffaert Gerda,  0 0
Popelier Eric,  0 0
Sabbe Roger,  0 0
Van Bruaene Christiane,  0 0
Vancauwenberghe Noël,  0 0
Delameilleure Rafaël,  0 1
Desmet Noël,  0 1
Maes Jeannette,  0 1
Agenda OKRA Kaarters   2019-2020
om 14:00u in de Polyvalente zaal, sporthal "De Zwaluw"
23 okt 19 19 feb 20 13 mei 20
13 nov 19 26 feb 20 27 mei 20
20 nov 19 04 mrt 20 03 jun 20 inhaling
27 nov 19 11 mrt 20 10 jun 20
04 dec 19 18 mrt 20 17 jun 20
08 jan 20 25 mrt 20 inhaling 24 jun 20
15 jan 20 inhaling 01 apr 20 02 sep 20
22 jan 20 22 apr 20 09 sep 20
29 jan 20 29 apr 20 30 sep 20 kampioenviering
05 feb 20 06 mei 20 07 okt 20 vrije kaarting
21 okt 20  start 2021-2022




Agenda OKRA dansers 2019-2020      om 18.30u CC De Wissel
04 sep 19 08 jan 20 01 apr 20
11 sep 19 15 jan 20 sporthal 22 apr 20 sporthal
25 sep 19 feest 22 jan 20 29 apr 20
16 okt 19 29 jan 20 06 mei 20
23 okt 19 05 feb 20 13 mei 20 sporthal
06 nov 19 12 feb 20 20 mei 20 dansinstuif
13 nov 19 26 feb 20 27 mei 20
27 nov 19 11 mrt 20 sporthal 03 jun 20
04 dec 19 18 mrt 20 sporthal 10 jun 20
18 dec 19 25 mrt 20 17 jun 20
24 jun 20 sporthal



   Agenda OKRA fietsers 2020  om 14.oo u aan de Oude Wissel 



di. 24-mrt pannenkoeken di. 28-jul
di. 7-apr di. 11-aug
di. 21-apr di. 25-aug
di. 5-mei fietshappening di. 8-sep
di. 19-mei di. 15-sep
di. 2-jun di. 22-sep
di. 16-jun di. 6-okt
di. 30-jun di. 20-okt pannenkoeken
di. 14-jul
   




OKRA Zwevezele wandelaars (+stempelkaart ) 2019

22 jan. Meulebeke OC. De Vondel
7 febr. Dadizele PC. De Ommeganck
12 febr. Wielsbeke OC. Hernieuwenburg
19 maart Oeselgem Leieheem
23 april Ooigem OC Leieland
26 apr. Ruddervoorde Ridderfort
15 okt. Ruiselede Zaal Sport en Spel
12 nov. Aarsele JOC. Schoolstraat 1
25 nov. Lichtervelde De Schouw
10 dec. Wingene Paroch. centrum




WANDELKALENDER 2019

JANUARI

22/01   trefpunt Gits                 Sporthal Hembyze, Stationstraat 4, Gits
22/01   trefpunt Meulebeke       OC Vondel, Karel van Manderstraat 26,   Meulebeke 

 FEBRUARl 

01/02   regio Brugge                Poëziewandeling (10 uur)   Meersenhuis, Oostmeers 3, Brugge
07/02  trefpunt Dadizele           PC Den Ommeganck, Ridder Janlaan 3, Dadizele
12/02  trefpunt Wielsbeke         OC Hernieuwenburg, Rijksweg 314, Wielsbeke
14/02  trefpunt Oedelem           PC, Tinhoutstraat 91, Oedelem - Oostveld

MAART 

01/03   trefpunt Sint-Lodewijk    Buurthuis, Pladijsstraat 278, Sint-Lodewijk
14/03   trefpunt Dadizele           DAGWANDELTOCHT (10 uur) Kerk van Beselare
18/03   trefpunt Ardooie            Albertzaal, Koning Albertstraat 6, Ardooie
19/03   trefpunt Oeselgem         Zaal Leieheem, Rosalie ’t Feltplein, Oeselgem
29/03   trefpunt Sijsele              De Kring, Dorpstraat 128, Sijsele

APRIL

23/04   trefpunt Ooigem            OC Leieland, Guido Gezellestraat 57B, Ooigem
25/04   trefpunt Hooglede         Zaal Centrum, Kerkstraat 17, Hooglede
26/04   trefpunt Ruddervoorde   Riderfort, Sportstraat 2 in, Ruddervoorde
29/04   trefpunt Deerlijk            OC d’Iefte, Hoogstraat 122, Deerlijk

MEI

06/05   trefpunt Oostnieuwkerke   Kantine voetbalveld SK Oostnieuwkerke Cockstraat 24
13/05   trefpunt Sint-Denijs       OC Ter Streye, Rode Wilgenstraat 6, St-Denijs
16/05   trefpunt Oostkamp        De Raat, Schooldreef 5, Oostkamp
20/05   trefpunt Ledegem         CC De Samenkomst Sint-Eloois-Winkelstraat 84, Ledegem
20/05   trefpunt Waregem         DAGWANDELTOCHT (10 uur) NMBS-station Anzegem

JUNI

11/06   trefpunt Avelgem          GC Spikkerelle, Scheldelaan 6, Avelgem  
17/06   trefpunt Kuurne             Hoeve Vandewalle, Sportpark   Boomgaardstraat, Kuurne
 





JULI

03/07   trefpunt Knokke             DAGWANDELTOCHT (10 uur) NMBS-station Knokke
04/07   trefpunt Menen              St-Janskerk G. Gezellelaan – K. Cardijnlaan, Menen
08/07   trefpunt Waregem         PC Kamiano (De Jager) Gentse Heirweg 10, Waregem
10/07   trefpunt Rumbeke         PC De Regenboog Sint-Eloois-Winkelstraat 59, Oekene
12/07   trefpunt Bellegem          OC De Wervel, Processiestraat 6, Bellegem

 AUGUSTUS

01/08   trefpunt Moorslede         GC Den Bunder, Iepersestraat 52B, Moorslede
26/08   trefpunt Lendelede         GC Den Tap, Pastoor de Beirstraat 1, Lendelede
28/08   trefpunt Assebroek OLV   WANDELHAPPENING   De Patria, Kerklaan 37, Assebroek
              

SEPTEMBER

02/09   trefpunt Gullegem        OC De Cerf, Kerkstraat 1, Gullegem
06/09   trefpunt Beveren          PC, Izegemseaardeweg 26, Beveren
17/09   trefpunt Oostrozebeke  Gemeenschapszaal Tjuf, Tieltsteenweg 8, Oostrozebeke
19/09   trefpunt Moen              OC Den Tap, Stationsstraat 2 , Moen i.s.m. Sint-Denijs
26/09   trefpunt Lissewege       Jacob Reyvaertheem W. Romboudtstraat 17, Lissewege

OKTOBER

03/10   trefpunt Beitem             Centrum De Schakel Meensesteenweg 717, Roeselare
10/10   trefpunt Uitkerke           De Kerkewegel, Ruitersstraat 5, Uitkerke
15/10   trefpunt Ruiselede         zaal sport en spel (naast sporthal)Tieltstraat 46a, Ruiselede
17/10   trefpunt Zwevegem       PC Knokke, Maria Bernardastraat 29, Zwevegem

NOVEMBER

07/11 trefpunt Moorsele           Sporthal, Secretaris Vanmarckelaan, Moorsele
12/11 trefpunt Aarsele             JOC, Schoolstraat 1, Aarsele
13/11 trefpunt Sint-Kruis           Male ’t Couvent Kan. Decoeneplein 1, Sint-Kruis Male
25/11 trefpunt Lichtervelde        OC De Schouw Tweelindenstraat, Lichtervelde 

DECEMBER

06/12 trefpunt Aartrijke            Jonkhove, Aartrijksestraat 9, Aartrijke
10/12 trefpunt Wingene            PC, Oude Bruggestraat 7, Wingene