Trefpunt 55+

Zwevezele

Volledig bestuur op 12-02-2019


 Robert Van Compernolle  Romain Schoonacker  Lena Vanthournout 
Voorzitter, Sport- & wijkverantwoordelijke
Wijkverantwoordelijke Wijk- en K-verantwoordelijke 
 Tel: 051/61 15 45 Tel: 051/62 51 13  Tel: 051/61 15 45 
 e-mail: robert.vancompernolle1@telenet.be   e-mail: romain.schoonacker@telenet.be  e-mail: robert.vancompernolle1@telenet.be 
Annie De Buck  Annie Verhaeghe  Denise Vannieuwenhuyse 
Wijkverantwoordelijke  Wijkverantwoordelijke  Wijkverantwoordelijke 
Tel: 051/61.15.62  Tel: 051/61 30 25  Tel: 051/61 21 88 
e-mail: annie.debuck@skynet.be e-mail:   e-mail:  
Hubert Maertens  Nicole Verduyn  Anny Ketels
Wijkverantwoordelijke  Wijkverantwoordelijke   Zorg-, Rusthuis en Wijkverantwoordelijke
Tel:  0497/88 09 94 Tel: 051/56 61 93 GSM: 0497/54 92 19  Tel: 051/61 17 85
e-mail:  hubert.maertens@outlook.be e-mail: nicole.verduijn@proximus.be e-mail:  roland.dejonckheere1@telenet.be
Rudy Vannieuwenborgh  Roger Dewindt  Daniel Defour 
Secretaris

P.R., Penningmeester, webmaster en kaartverantwoordelijke Wijkverantwoordelijke 
Gsm: 0486/40 42 50 Tel: 051/61.15.62    GSM: 0472 25 41 57 Tel: 051/61 25 41 
e-mail:  rudy.vannieuwenborgh@telenet.be e-mail: okra.zwevezele@skynet.be
  roger.dewindt@skynet.be
e-mail:  lucrese.mol@skynet.be
           
Johny Verheyen  Gerda Moufaert  Patrick Deschepper 
Wijkverantwoordelijke  Wijkverantwoordelijke  Wijkverantwoordelijke 
Gsm: 0470/29 37 34  Tel: 051/72 52 16  Tel: 051/61 23 19 
e-mail:  johny.verheyen@telenet.be e-mail:  gerda.mouffaert@telenet.be e-mail:  monique.plovie@icloud.com
Roos Vande Woestyne  AndrĂ© Casteleyn  Roland Dejonckheere
 Wijk- en Crea verantwoordelijke Regioafgevaardigde en wijkverantwoordelijke 
Wijkverantwoordelijke
 Tel: 051/62 51 13 Tel: 051/61 17 24  Tel: 051/61 17 85 GSM: 0479/ 36 64 90
e-mail: roos.vdw@hotmail.com
e-mail:  andre.casteleyn1@telenet.be e-mail:  roland.dejonckheere1@telenet.be
Norbert Buyse Annie Vermeersch  
Wijkverantwoordelijke  Wijk- en dansverantwoordelijke  
Tel: 051/56 61 93 GSM: 0497/54 92 19  Tel: 051/61 22 16 GSM: 0472/ 42 91 45
e-mail:  nicole.verduijn@proximus.be e-mail: johny.verheyen@telenet.be